In haar boek Too Easy laat Donna Hay opnieuw zien dat snel en makkelijk perfect samengaan met smaak en comfort. Deze gnocchi met spinazie en mozzarella is daar het smakelijke bewijs van: smeuïg, cheesy en binnen no time op tafel.
Met gesmolten mozzarella, zachte gnocchi en een flinke hand verse spinazie is dit een doordeweeks gerecht waar je elke keer blij van wordt. Tip: je kunt hier ook andere bladgroente gebruiken, zoals fijngesneden boerenkool, snijbiet of erwtjes uit de vriezer.
Dit gnocchi gerecht komt uit haar kookboek Too Easy.
Meer recepten uit dit boek? Kijk dan in deze editie. Of bestel een mooi Italiaans kookboek in onze shop.
Gnocchi met spinazie en mozzarella
Voorbereidingstijd: 10 minutenminuten
Bereidingstijd: 10 minutenminuten
Totale tijd: 20 minutenminuten
Servings: 4personen
Ingrediënten
875mlmelk
800graardappelgnocchikant-en-klaar
280grspinazie
80grParmezaanse kaasfijngeraspt
2tlcitroenrasp
2bollenmozzarellavers, elk 125 gr, uitgelekt, in stukjes gescheurd
zeezout en zwarte peperversgemalen
Instructies
Schenk de melk in een diepe ovenbestendige koekenpan en verwarm tot het bijna kookt.
Voeg de gnocchi toe en kook 3 minuten, tot de kussentjes net zacht worden. Verwarm de grill voor op hoge stand. Roer de spinazie door de gnocchi, met 60 gram van de parmezaan, de citroenrasp, zout en peper.
Verdeel de mozzarella en de rest van de parmezaan erover. Zet 8-10 minuten onder de grill, tot de bovenkant goudkleurig is.